Obraz

AKTUALNOŚCI

Czytaj treść

WIADOMOŚCI


 

OFERTA PRACY

Spółka ZGK Świebodzice poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca samochodu ciężarowego kat. C z ważnym zaświadczeniem na przewóz rzeczy.
Mile widziane uprawnienia na HDS.
Kontakt osobisty w siedzibie Spółki.


Szanowni Państwo

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) mieszczący się na terenie ZGK Świebodzice Sp. z o.o. przy ul. Strzegomskiej 30  jest czynny w dni powszednie  od godziny 07:00 do 15:00 a w każdą środę od 7:00 do 18:00 oraz w sobotę od godziny 10:00 do 12:00.
Dodatkowo z okazji Światowego Dnia Ziemi w dniu 22.04.2021 PSZOK będzie czynny od godziny 7:00 do 18:00


POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW FIZYCZNYCH

Spółka ZGK Świebodzice poszukuje pracowników fizycznych - sezonowych do prac związanych z zielenią miejską. 
Praca od 01.04.2021 do 30.11.2021r. - umowa zlecenie. Do obowiązków pracownika będzie należało koszenie trawników i utrzymanie żywopłotów. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Kontakt osobisty w siedzibie Spółki.


Zgodnie z ustawą z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw opublikowanej w Dz. U. z 15.12.2020 r. pod poz. 2255.
Od stycznia do grudnia 2021 r. nie będzie pobierana opłata targowa na targowisku miejskim w Świebodzicach. 


Prawidłowa segregacja odpadów - nowa akcja ZGK Świebodzice
09.04.2021
ZGK Świebodzice Sp. z o. o. rozpoczyna w mieście akcję informacyjno-edukacyjną, mającą na celu przybliżenie mieszkańcom kwestii prawidłowej segregacji odpadów.
czytaj więcej
Reklama autobusowa
08.04.2021
ZGK Świebodzice Sp. z o. o. oferuje Państwu reklamę w nowoczesnej, multimedialnej formie. Reklama multimedialna w środkach komunikacji miejskiej to innowacyjna forma przekazu reklamowego pozwalająca na precyzyjne i skuteczne dotarcie do klienta.
czytaj więcej
Nowa śmieciarka
07.04.2021
W dniu 30 kwietnia do ZGK Świebodzice Spółka z o.o. została dostarczona na podstawie umowy leasingowej nowa śmieciarka MAN TGS 26.430. W odbiorze nowego sprzętu uczestniczył burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, sekretarz miasta Sabina Cebula, prezes ZGK Świebodzice Spółka z o.o., przedstawiciel firmy SHN PRESS Spółka z o.o. Marek Hawro oraz przedstawiciel firmy MAN Maciej Wiatrak.
czytaj więcej
Nowa toaleta na targowisku
05.04.2021
W dniu 28 stycznia została udostępniona nowa, estetyczna toaleta kontenerowa na targowisku, która została sfinansowana z budżetu Gminy Świebodzice. Koszt całego zadania wyniósł: 157 552,00 zł. Nowo powstałym obiektem zarządza spółka miejska ZGK Świebodzice Sp. z o. o.
czytaj więcej

 

Projekt ZGK Świebodzice Sp. z o.o. pn.: „Termomodernizacja budynku biurowo-socjalnego z wykorzystaniem OZE i dostosowaniem obiektu dla osób niepełnosprawnych poprzez przebudowę pomieszczeń parteru oraz budowę pochylni”, (Nr projektu: RPDS.03.03.04-02-0007/16) został wybrany do dofinansowania w ramach Działania 3.3, Oś priorytetowa 3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 przez ZIT AW. Umowa na dofinansowanie została podpisana w poniedziałek, 31 lipca 2017 r. w siedzibie Instytucji Pośredniczącej AW w Wałbrzychu.


 


Co to jest
Gospodarka Odpadami

Gospodarka odpadami jest to zespół kompleksowych i zintegrowanych działań związanych z ilością i jakością odpadów komunalnych, użytkowych i przemysłowych powstających na określonym terenie - podejmowanych w celu ich minimalizacji, gromadzenia, transportu i unieszkodliwiania.

Ogólnie można powiedzieć, iż Zakład Gospodarki Komunalnej w Świebodzicach zajmuje się kompleksową gospodarką odpadami, oczyszczaniem miasta oraz utrzymaniem zieleni.


W ramach działań dotyczących ochrony środowiska i utrzymania czystości na terenie bazy miejskiego Zarządu Nieruchomości został otwarty Punkt Zbiórki Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.

O zasadach funkcjonowania oraz o rodzajach przyjmowanego zużytego sprzętu można się dowiedzieć pod nr tel. 74 666-96-10


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.